„Безбедно детињство – развој безбедносне културе младих „

Kao i prethodnih godina , tako i ove školske 2014/2015. godine  u  okviru akcije „Bezbedno detinjstvo – razvoj bezbednosne kulture mladih „  službenici policijske stanice (školski policajac, saobraćajni policajac  i krimi-policajac )  nastavljaju saradnju sa OŠ „Rajak Pavićević“ i u okviru časova odeljenske zajednice učenici 5. razreda će imati priliku da se upoznaju sa radom MUP-a u naredna tri meseca .

Prva poseta je bila učenicima 5. razreda 23.9.2014. u IO Pilica. Predavanja su bila  na teme : „Upoznajmo policiju“,  „Sprečimo vršnjačko nasilje“, „U začaranom krugu droge i alkohola“ i “ Bezbedno učešće dece u saobraćaju“.

septembar MUP1

Pored toga pripadnici MUP-a su  u drugoj nedelji septembra posetili i  učenike 1. razreda i održali  im predavanje o bezbednosti u saobraćaju i podelili prigodne poklone.

septembar MUP