„Безбедно детињство – развој безбедносне културе младих „

Као и претходних година , тако и ове школске 2014/2015. године  у  оквиру акције „Безбедно детињство – развој безбедносне културе младих „  службеници полицијске станице (школски полицајац, саобраћајни полицајац  и крими-полицајац )  настављају сарадњу са ОШ „Рајак Павићевић“ и у оквиру часова одељенске заједнице ученици 5. разреда ће имати прилику да се упознају са радом МУП-а у наредна три месеца .

Прва посета је била ученицима 5. разреда 23.9.2014. у ИО Пилица. Предавања су била  на теме : „Упознајмо полицију“,  „Спречимо вршњачко насиље“, „У зачараном кругу дроге и алкохола“ и “ Безбедно учешће деце у саобраћају“.

septembar MUP1

Поред тога припадници МУП-а су  у другој недељи септембра посетили и  ученике 1. разреда и одржали  им предавање о безбедности у саобраћају и поделили пригодне поклоне.

septembar MUP