Александра Радовановић – ђак генерације

U okviru redovnih aktivnosti  u OŠ „Rajak Pavićević“ ,  danas su na prigodnoj svečanosti uručene Vukove diplome učenicima 8. razreda iz generacije 1999. godište.

Za đaka generacije je proglašena Aleksandra Radovanović učenica 8. razreda IO Pilica, koja je tokom osmogodišnjeg školovanja ostvarila izuzetne rezultate na takmičenjima  iz više nastavnih predmeta : srpski jezik, matematika, hemija, istorija, biologija…

Pored Aleksandre nosioci Vukove diplome za ovu školsku godinu su : Jovana Jevremović 8/2, Igor Kunčak 8/2, Milan Stamenić 8/2, Đorđe Todorović 8/2, Anka Tešić 8/2, Marija Vuković 8/3, Aleksandra Janković 8/3, Jovana Jovanović 8/3, Nikolina Karaklić 8/3, Luka Kunčak 8/3, Milica Milinković 8/3, Milena Milošević 8/3 , Aleksa Tutić 8/3.

DSC_0438  1