СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА и ПЕТАКА У ПОНЕДЕЉАК 31.8.2020.

Poštovani roditelji učenika prvog razreda, obaveštavamo Vas da će se prozivka učenika i prijem prvaka održati u ponedeljak 31.08.2020. godine u školskom dvorištu u 8 časova u skladu sa trenutnom situacijom. Neophodno je da učenici i roditelji obavezno imaju i nose maske. Detaljne informacije o rasporedu, organizaciji i načinu rada u ovoj školskoj godini dobićete od učiteljica. Učenici prvog razreda u izdvojenim odeljenjima kreću u školu 1.09.2020. godine u 8 časova , tako da će bitne informacije roditelji dobiti taj dan od učiteljica.

Takođe Vas obaveštavamo da će se prozivka učenika 5. razreda  održati u ponedeljak  31.08.2020. godine u školskom dvorištu u 10 i 30 časova u skladu sa trenutnom situacijom. Neophodno je da učenici i roditelji obavezno imaju i nose maske. Detaljne informacije o rasporedu, organizaciji i načinu rada u ovoj školskoj godini dobićete od odeljenjskih starešina .

Učenici 5. razreda u IO Pilica kreću u školu 1.09.2020. godine u 8 časova , tako da će bitne informacije roditelji dobiti taj dan .

„… NAŠA ŠKOLA NIJE ISTA KAO DRUGE, LEPA SPOLJA SA DUŠOM IZNUTRA …“

Uprava škole