ОГЛАС ЗА ПРИКУПЉАЊЕ ПОНУДА ЗА ИЗДАВАЊЕ ФИСКУЛТУРНЕ САЛЕ

OŠ „Rajak Pavićević“ Bajina Bašta

Rajka Tadića 10.   31250 Bajina Bašta

Telefoni: 031/ 865-174 (centrala)

031/ 863-785 (direktor) 031/ 863-785 ( faks )

Broj: 01-525/19 od 27.12.2019.

e-mail: osrpavicevicbb@ptt.rs   www.osrpavicevic.edu.rs

OGLAS

Osnovna škola „Rajak Pavićević“ oglašava prikupljanje pismenih ponuda za izdavanje fiskulturne sale pri matičnoj školi u školskoj 2019/20.

Termini korišćenja sale radnim danom od 18-22.čas.

Ugovori se sklapaju do kraja nastavne godine. Zakupac plaća zakupninu.

Zakup termina se obračunava po satu, a minimalna cena sata iznosi 300,00 dinara.

Uplatu izvršiti najkasnije do 15.-tog u mesecu za prethodni mesec.

Korisnik termina može da koristi zakupljeni prostor samo ako je izmirio sve obaveze prema školi, koje su dospele na plaćanje.

Zahtev za korišćenje fiskulturne sale podnosi se za vreme trajanja nastavne godine .

Zahtev sadrži:

-naziv podnosioca zahteva

-lice ovlašćeno za zastupanje sportske organizacije ili korisnika

-za koju selekciju(e) se podnosi zahtev i odgovorno lice te selekcije

-vremenski period korišćenja sale i željeni termini korišćenja

Rok za podnošenje ponuda je 8 dana od dana objavljivanja na oglasnoj tabli i sajtu Škole. Zainteresovanim licima će biti dostupan Pravilnik o izdavanju fiskulturne sale na  sajtu škole : www.osrpavicevic.edu.rs ( u meniju: oglasna tabla/ pod-meni : korisni obrasci za 2019/20)

Ponude dostaviti lično ili poštom na adresu: Osnovna škola „Rajak Pavićević“, ulica Rajka Tadića br. 10. Bajina Bašta. Ponude podneti u zatvorenom kovertu, sa naznakom – Ponuda za zakup fiskulturne sale- ne otvarati. Nepotpune i neblagovremene ponude neće se uzimati u obzir.

Odluka Komisije o dodeli ugovora o zakupu biće istaknuta na oglasnoj tabli škole u roku od 3 dana od dana otvaranja ponuda.

Za sve informacije možete pozvati sekretara škole Bojana Maksimovića  tel. 060/4862119, radnim danima u vremenu od 08-14.30. časova, ili doći lično u prostorije škole.

Direktor škole

Dragan Resimić