Додељене Вукове дипломе, Татјана Баштовановић 8/1 ученик генерације 2004/05.

Kao i svake školske godine mesec jun je predviđen za dodelu priznanja najboljim učenicima generacije , a u okviru redovnih aktivnosti  u OŠ „Rajak Pavićević“ ,  dana 25.06.2019.  su na prigodnoj svečanosti uručene Vukove diplome učenicima 8. razreda iz generacije 2004/05 godište . Diplome je uručio direktor škole Dragan Resimić.

Ove školske godine za đaka generacije proglašena je  Tatjana Baštovanović  učenica  8/1 razreda , koja je tokom osmogodišnjeg školovanja ostvarila izuzetne rezultate na takmičenjima  iz više nastavnih predmeta : srpski jezik,  geografija, biologija, hemija, odbojka, atletika, stoni tenis , futsal …

vukovci1

Pored Tatjane  nosioci Vukove diplome za  školsku 2018/19. godinu su: Viktor Glišić 8/1, Milana Đokić  8/1, Ines Vasiljević  8/2, Andrej Kunčak  8/2,  Andrea Pantelić 8/2, Dušica Filipović 8/3 , Nađa Đokić i Pavle Kadijević iz  8. IO Pilica.

vukovci 2 - Copy

Odeljenjske starešine bile su im : Jan Kunčak 8/1, Danica Blagojević 8/2, Dušan Milovanović 8/3 i Vesna Ristić 8.IO Pilica.